Konvolut kreseb

nesignováno, konvolut - 2 kusy
Šířka: 20 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč