415. Konvolut kreseb
nesignováno, konvolut - 2 kusy
Šířka: 20 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 14.07.2019 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč