414. Stejskal - Zamilovaný pár
Keramická plastika páru v objetí. Signováno zezadu.
Výška: 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč