55. Z periferie Cheribonu

Autor: Josef Nový
(1885 Praha - ?)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno v blodelovém rámu.
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč