Konvolut kreseb

nesignováno, konvolut - 4 kusy
Šířka: 23 cm, výška: 22,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 14.07.2019 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč