188. Krokodýli
Autor: Tomáš Kuthan
signováno vpravo dole tužkou, volný list
Technika: serigrafie, datace: 2017
Šířka: 47 cm, výška: 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč