Ovoce

Autor: Antonín Bardoun
(1894 Ledvice - ?)

signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 21,5 x 24 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč