18. Portrét mladého muže

Autor: Alfred Richard Diethe
(1836 - 1919)

signováno a datováno vpravo, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1837
Šířka: 14 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26 x 20
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2023 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč