418. Krokodýl Gamma

Plechová hračka na klíček ve tvaru krokodýla. Značeno Gamma D.R.G.M. Made is US Zone Germany. Bez klíčku.
Materiál: kov
Délka: 16 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč