418. Krokodýl Gamma
Plechová hračka na klíček ve tvaru krokodýla. Značeno Gamma D.R.G.M. Made is US Zone Germany. Bez klíčku.
Materiál: kov
Délka: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč