138. Z Karlova mostu
Autor: J. Hluboš
signováno a datováno vpravo dole tužku i v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1925
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 46 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč