Pod Petřínem

Autor: J. Hluboš

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 23 cm, rámování: 45 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč