148. Zámecké schody
Autor: J. Hluboš
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1971
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 36 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč