Zasněžená Praha

Autor: J. Hluboš
(?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 38 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 20.07.2021 22:01 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat