246. Les
Autor: J. Hluboš
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 79 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč