Z Karlova mostu

Autor: J. Hluboš

signováno a datováno vpravo dole tužku i v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1925
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 46 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.06.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč