Zámecké schody

Autor: J. Hluboš

signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1971
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 36 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč