420. Kavalír s kloboukem
Porcelánová soška kavalíra, barevně glazovaná. Značeno zespodu podglazurní značkou.
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč