139. Krajina s pasačkou koz
Autor: Jaroslav Bureš
(1915 Zákřany - 1985)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 67 cm, výška: 49 cm, rámování: 62,5 x 80
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč