4. Dívka na lavičce

Autor: Imrich Weiner-Kráľ
(1901 - 1978 Bratislava)

signováno na reversu a původní posouzení PhDr. Dagmar Srnenskou, autorkou monografie Imro Weiner-Kráľ, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 22,2 cm, rámování: 43 x 52,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč