25. Kompozice, dvě postavy

Autor: Jan Kotík
(1916 Turnov - 2002 Berlín)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1952
Šířka: 28 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 68,5 x 52
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč