82. Květináč na podstavci
Autor: Francie Sarreguemines
(1784 - 1978)
Květináč na podstavci, barevně glazovaná keramika z Sarreguemines, Francie, značeno ve spodu květináče i podstavce, na podstavci poškození, celková výška 123 cm, skládá se ze 2 kusů
Materiál: keramika
Výška: 123 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 300 Kč