42. Kočárová vyjížďka
signováno a datováno vlevo dole, řezaný rám
Technika: olej na překližce, datace: 1952
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč