42. Konvolut kreseb
signováno a datováno vlevo dole, konvolut - 2 kusy
Datace: 1948
Šířka: 30 cm, výška: 36,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč