Nástěnné rámové hodiny

Biedermayerové nástěnné hodiny, zlacené, zdobené vejcovcem, poškozený ciferník. Bez záruky chodu.
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč