42. Vázy Rosenthal 2ks

Bílé porcelánové vázy s barevným dekorem, zespodu značeno podglazurní značkou.
Výška: 18 a 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.01.2023 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč