42. Vesnice
signováno a datováno vpravo dole, novější rám
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 13:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč