247. Šeříky ve váze
Autor: Karel Stark
(1912)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč