603. Šeříky ve váze

Autor: Karel Stark
(1912)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1963
Šířka: 57 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč