421. Koulouškové 4 ks
glazovaná keramika, stádo kolouchů, neznačeno
Datace: 20. století
Výška: 9 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč