Řeka

Autor: ? Veverka

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm rám poškozen
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 15:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč