Zimní vesnice

Autor: ? Veverka

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 06.12.2017 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč