Příroda podle Wahlberga

Autor: Adolf Neumann
(1825 Lipsko - 1884 Lipsko)

sigováno a datováno vpravo dole, malba na porcelánu
Datace: 1880
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 37,5 x 45.5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.05.2023 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč