249. Říčka
Autor: Josef Života
(1894 Čáslav - 1975 Frýdlant)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 58 x 48 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč