Rám na obraz

rám na obraz s vnitřním rozměrem 40,5 x 30,5 cm
Datace: 20. století
Rámování: 50 x 40,3
Stav: vynikající

Konec dražby: 14.07.2019 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč