423. Rám na obraz
rám na obraz s vnitřním rozměrem 40,5 x 30,5 cm
Datace: 20. století
Rámování: 50 x 40,3
Stav: vynikající
Konec dražby: 14.07.2019 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč