424. Dobové rámečky 2 kusy
zlacené dobové rámečky v původním stavu, vnitřní rozměry 22 x 28 cm a 29,5 x 24,5 cm, celkem 2 kusy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč