Akt u vody

Autor: Jindřich Hlavín
(1877 Praha - 1958 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 31 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč