250. Dům u vody
Autor: Jindřich Hlavín
(1877 Praha - 1958 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 65 x 54 cm
Konec dražby: 06.12.2017 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč