133. Cesta do vesnice
Autor: K.K. Farský
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 61cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč