23. Podzimní pohled na Pražský hrad
Autor: K.K. Farský
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 60 x 75 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč