Krokodýl Gamma

Plechová hračka na klíček ve tvaru krokodýla. Značeno Gamma D.R.G.M. Made is US Zone Germany. Bez klíčku.
Materiál: kov
Délka: 16 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 19:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč