72. Děda s vnukem
Autor: ? Schiller
signováno vlevo dole, původní zdobený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč