247. Břízky
Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč