43. Vesnické stavení

Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1915
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 32,5

Konec dražby: 14.07.2019 13:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč