Zimmermann Günter - Čertovka

signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1932
Šířka: 59 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 66 x 79,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč