252. Rybáři
Autor: Jaroslav Svoboda
(1879)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 39 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč