Grafické listy 2 ks

Autor: Israel Silvestre
(1621 Nancy - 1691 Paříž)

Tour fur les terres du Pape de Naple (rytec: Israel Silvestre)
Maison de plaisance (rytec: Israel Silvestre)
signováno v tisku vlevo dole
Technika: mědirytina
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč