Tání na horách

Autor: Jindřich Veselka
(1927 Praha - ?)

na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 43 x 43 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč