Zima na stráni

Autor: Jindřich Veselka
(1927 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 110 cm

Konec dražby: 28.07.2019 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč