516. Zima na stráni
Autor: Jindřich Veselka
(1927 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 110 cm
Konec dražby: 28.07.2019 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč