428. Postavy
nesignováno, paspartováno
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč